Zelené potraviny
 

Úvod

K zeleným potravinám jsem se dostala v roce 2006 krátce po narození syna Matouše. V jeho druhém měsíci života jsem začala mít velké  problémy s atopickým ekzémem, který jsem do té doby sice měla, ale pouze pár ložisek po těle. V této době se však ekzém rozšířil po celém hrudníku a obličeji. Bylo to v takové míře, že jsem měla oteklá oční víčka a styděla jsem se chodit mezi lidi. Matouše jsem kojila, takže jsem postižená místa nechtěla mazat kortikoidy (i když zaručeně slabými), aby tyto látky nepřešly do mléka. Začala jsem tedy hledat jinou alternativu, nejlépe přírodní.

Má kamarádka mě seznámila s mladým mužem, který mi vysvětlil vše o zelených potravinách. Řekla jsem si, že to vyzkouším, protože jsem o ničem jiném ani nevěděla. Nejprve se ekzém ještě více zhoršil, měla jsem trochu průjmy, ale byla jsem na to připravená. Věděla jsem, že mě čekají některé příznaky očistných procesů. Po čtyřech týdnech začal ekzém pomalu ustupovat, alespoň z míst, kde nebyl obvyklý.  Po pár měsících už mi zbyl jen na rukou a mezi prsty…….

Zelené potraviny chutnají všem!

Zelené potraviny užíváme v současné době celá rodina již dva roky. Navíc mne zelené potraviny od firmy Green Ways nadchly natolik, že jsem se stala jejich prodejcem. Když jsme si s manželem říkali, co vše se v našem zdravotním stavu změnilo k lepšímu, dospěli jsme k zajímavým výsledkům. Užíváním ZP se nám velice snížila tvorba zubního kazu (měla jsem dříve zvýšenou kazivost zubů) a to tak, že ani jeden z nás nepotřeboval za celou dobu zubního lékaře. Oběma se velice výrazně zlepšila kožní vyrážka. Dále jsem se zbavila ženského problému zvaného candida albicans, který se u mne vyskytoval každého čtvrt roku a to dokonce i v těhotenství. Během a po období kojení mi nepadaly vlasy, rychleji mi rostou vlasy a nehty, mám jemnější pokožku a nemusím užívat žádné drahé kosmetické přípravky……

Jsem tedy pevně přesvědčená o tom, že ZP mají pro náš zdravý život velkou cenu a jsou velkou prevencí proti dalším a mnohem závažnějším chorobám. Jsou to prostě zdravé a člověku přirozené potraviny, což právě dnešním přechemizovaným a všelijak upravovaným potravinám chybí.

Co to jsou zelené potraviny?

V níže uvedených přílohách můžete nalézt prakticky veškeré informace o zelených potravinách a jejich blahodárných účincích na náš organismus. V případě zájmu, se můžeme domluvit na osobní prezentaci zelených potravin, spojenou s ochutnávkou. Tento způsob je asi nejlepší způsob, jak se podělit o zkušenost, kterou máme se zelenými potravinami.

- 6 klíčových vlastností zelených potravin

- Zelené potraviny a funkční dyspeptický syndrom                   

- Odkyselování organismu

- Mladý ječmen a jeho přínos pro sportovce

- Mladý ječmen potlačuje rakovinu

- ZP a období těhotenství a kojení

- Zelená miminka

- Když zelená miminka povyrostou

Mladý ječmen od firmy Green ways

Jedná se o sušený extrakt z mladého ječmene.
Určeno pro zvláštní výživu. Doplněk stravy
Složení: 100% extrakt z mladého ječmene v prášku
Hmotnost: 200 g
Výrobce: Green Ways, s.r.o.
Země původu: USA
Dávkování: 200 dávek (1 lžička = 1g)
V košer kvalitě

Zdravý nápoj

Mladý ječmen od Green Ways se pěstuje v USA v nadmořské výšce 1500 m, na ploše bývalých jezer sopečného původu. Půda je proto bohatá na minerály a rostliny mají výjimečný obsah zásadotvorných živin. Rostliny se zavlažují čistou minerální vodou z hlubokých podzemních pramenů. Listy se sklízí v době jejich nejvyšší výživové hodnoty, okolo výšky 30 cm. Výroba je přísně kontrolována. Surovina se poté suší pod teplotou 31 °C, aby si zachovala enzymatickou hodnotu. Extrakt je 100% čistý, bez jakýchkoliv přísad.

Řasa Chlorella pyrenoidosa

Jedná se o doplněk stravy ze sušené biomasy sladkovodní řasy
Složení: řasa Chlorella pyrenoidosa
Hmotnost: tableta 250 mg
Obsah: 1350 tablet (3x450)
Výrobce: Green Ways s.r.o.
Země původu: Tchaj-wan
Dávkování: dospělí max. 20 tablet denně, děti od 3 let 5 tablet denně

Ječmen

Možnost objednání

Zelené potraviny je možno objednat e-mailem, telefonem nebo při osobní prezentaci. Dodání rovněž závisí na domluvě. Není problém poslat poštou, osobní odběr či doručení. Při osobní prezentaci jsou ceny příznivější!!

Kontakt: vera@viabona.cz